Hydro-Hurt Łazienki

    Nasz salon łazienkowy w Przemyślu to największą ekspozycją pełnego wyposażenia łazienek, który powstał na bazie ponad 25 letniego doświadczenia w branży sanitarnej. Oferujemy szeroką gamę produktów wyłącznie od sprawdzonych europejskich producentów. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem łazienek, współpracujemy z najlepszymi wykonawcami, architektami i projektantami wnętrz, dla których organizujemy cykliczne szkolenia techniczne i produktowe. Kilka razy w roku odwiedzamy targi w Polsce, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech, aby pojawiające się nowości, innowacyjne rozwiązania prezentować w naszym salonie.

 

   Takim też jest nasz salon łazienkowy – na ekspozycji można zobaczyć dużo najnowszych rozwiązań technicznych i możliwości wyposażenia łazienki, kuchni, czy pomieszczeń gospodarczych.

 

   Możemy pochwalić się  największą w Polsce działającą ekspozycją urządzeń łazienkowych – z pełnym wykorzystaniem najnowszych trendów w branży sanitarnej, jak wanna napełniana przez korek w dnie, obsługiwana elektroniczną baterią z wyświetlaczem wskazującym temperaturę wody, ilość wody jaką napełniamy wannę – z pełną możliwością programowania pod wymagania poszczególnych użytkowników, czy też najnowszej generacji działająca miska WC bez wewnętrznego kołnierza (łatwość czyszczenia i utrzymywania higieny). Ponadto prezentujemy wiele innych działających rozwiązań jak: pisuar i bateria umywalkowa na podczerwień oraz działająca kabina prysznicowa, z możliwością użytkowania w pomieszczeniach nieposiadających kanalizacji.

 

    Na ekspozycji w salonie:

  • 400 baterii łazienkowych
  • 50 wanien,
  • 15 wolnostojących
  • 50 kabin prysznicowych
  • 50 mebli łazienkowych

 

    Profesjonalna obsługa, dobra kawa i dużo, dużo nowości do oglądania…

a wszystko w przystępnych cenach i dobrej jakości!

 

Zapraszamy również: